Age of Empires 2 Definitive Edition: Lords of the West DLC Paketi Yayınlandı

Age of Empires 2 Definitive Edition sürümü için içerik geliştirme paketi olan “Lords of the West” DLC’si yayınlandı. İlk genişleme paketi olarak yayınlanan bu dlc 2 yeni medeniyet, yeni askeri birimler ve teknolojik geliştirmeler, sefer haritaları ve oyun modu içeriyor.

Burgonyalılar ve Sicilyalılar oyuna eklenen yeni medeniyetler. Avrupa’da hüküm sürmüş ve tarihte kendine yer verilmiş bu medeniyetler oyunda kendine özgü birimleride barındırmaktadır. Burgonyalılar için savaş esnasında düşman birime güçlü bir şok saldırısı yapan Coustillier birimi oyuna eklendi. Sicilyalılar için ise güçlü ve yorulmak bilmez piyade birimi Serjeant’lar oyuna eklendi.

https://www.youtube.com/watch?v=oLJk_nIMdkc&feature=emb_title

Tamamen seslendirilmiş 3 yeni seferden bahsetmek gerekirse bunlar;

Edward Longshanks: Britonlar olarak doğuştan taht üzerinde hak sahibi olan Edward Longshank için İngiltere’yi birleştirme mücadelesinin içerisinde yer alıp, İngiltere, Galler, İskoçya ve Haçlı seferlerine karşı mücadele edeceğiniz oyun sefer haritasıdır.

Batının Büyük Dükleri: Burgonyalılar olarak sefer haritasında ezeli düşman Fransızların yaşattıkları zülme karşı birlik olup bir krallık kurma mücadelesi vereceğiniz oyun sefer haritasıdır.

Hautevilleler: Sicilyalılar ile oynayarak 3 ayrı kültürü birleştirip bir krallık kurma mücadelesinin içerisinde yer alacağınız oyun sefer haritasıdır.

Faydalı olabilecek Bağlantılar;

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir