Amazon Prime ile Bu Ay Ücretsiz Oyunlar (Kasım 2022)

08 Kasım 2022 150 Gösterim 0 Yorum

Amazon Prime ile Kasım ayı boyunca ücretsiz 150 TL değerinde oyunlar sizlerle.

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Amazon Prime Gaming ile ücretsiz olarak alabileceğiniz oyunları sizler için listeledik. Bunlar arasında dikkat çekenler ise Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9, Indiana Jones and the Last Crusade ve Facility 47.

WRC 9, Dünya Ralli Şampiyonası resmi oyunudur. 2020 Eylül ayında piyasaya çıkmıştır. Oyunu Amazon Prime Gaming sitesinden topladıktan sonra Amazon Games masaüstü uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Oyunun Steam satış fiyatı 46 TL.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Amazon ve Gog.com ortaklığı ile dağıtılmaktadır. Oyunu site üzerinden topladıktan sonra size vereceği serial kodu ile Gog.com üzerindeki hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Oyunun Steam satş fiyatı 89 TL.

Indiana Jones and the Last Crusade Talep ettikten sonra Amazon Games masaüstü uygulamasını indirip giriş yaparak indirebileceğiniz bir diğer oyun. Oyunun Steam satış fiyatı 11.50 TL.

Facility 47, Amazon ve Legacy Games ortaklığı ile dağıtılmaktadır. Talep ettiğinizde size bir serial kodu verecek. Bu kodu Legacy games sitesinde oturum açarak girip hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Oyunun Steam satış fiyatı 10.50TL

Faydalı Olabilecek Bağlantılar:

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın