BDO Aşçılık Ürün Kalite Dereceleri ve Kullanımları

29 Haziran 2021 605 Gösterim 0 Yorum
Rehber Black Desert Online

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Black Desert Online içerisinde ürettiğiniz veya satın aldığınız sebze, meyve, yemek gibi ürünlerin kalite dereceleri bulunmaktadır. Örneğin soğan yetiştiriyorsanız soğan, yüksek kalite soğan ve özel soğan elde edebilirsiniz. Bir yemek yapacaksanız ve bu yemek 6 adet soğan istiyorsa eğer derecelerine göre farklı miktarlarda soğan kullanabilirsiniz.

Soğan / 1Yüksek Kalite Soğan / 2Özel Soğan / 3

Eğer 6 adet soğan gerekli ise normal derece soğandan 6 adet kullanmalısınız. Yüksek kalite soğandan 3, özel soğandan ise 2 adet kullanmanız yeterli. Aynı anda farklı ürünleri kullanmanızda mümkün. eğer 5 adet soğan gereksinim duyan bir yemek yapacaksanız 1 adet özel soğan, 1 adet yüksek kalite soğan kullanabilirsiniz.

İmparatorluk Aşçılık Paketleme

Toplu İmparatorluk Paketlemesi nasıl yapılır?

Usta İmparatorluk Aşçılık Kutusu yapacaksınız diyelim. Elinizde Et Kroket yeterli miktarda var. Fakat Et Kroket üretirken birçok Çıtır Et Kroket elde ettiniz. Bunlarıda imparatorluk aşçılık kutusu üretirken kullanabilirsiniz. Usta imparatorluk aşçılık kutusu için gerekli et kroket miktarları:

Et Kroket x 18Çıtır Et Kroket x 6

Aşçılık ile Imparatorluk teslimatı yaparak katkı puanının yarısı kadar teslimat gerçekleştirip ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın