BDO Depodan Toplu İşleme Nasıl Yapılır?

İşleme ile ilgileniyorsanız çok işinize yarayacak iki kostümden bahsedeceğiz. Topladığınız veya merkez pazar aracılığı ile satın aldığınız hammaddeleri işleyerek daha kullanışlı hale getirebilir, daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu kostümler olmadan da işleme yapabilirsiniz. Fakat üzerinizde taşıdığınız malzeme miktarını toplam ağırlık limitiniz belirler. Uzun süreli işleme yapacaksanız örneğin birkaç saat, üzeriniz ağırlaştığında işleme sona erecektir.

Direk depodan malzeme işleme imkanı tanıyan kostümler sayesinde bu problem ortadan kalkacak. Kadın ve erkek karakterler için ayrı ayrı satılan kostümlerin güncel fiyatı 500 incidir. İndirimde veya indirim kuponuna sahipseniz satın alabilirsiniz. Erkek karakterler için Karki Elbise Seti‘ni F3’e basarak inci dükkanını açıp, Kıyafet ve Kostüm kısmından satın alabilirsiniz.

Depodan işleme imkanı sağlayan Karki Elbise Seti

Yaşam karakteriniz bir kadın karakterse eğer o zaman Venecil Elbise Setini satın almalısınız. Yine İnci Dükkanında Kıyafet > Kostüm kısmında bulabilirsiniz.

Venecil İşleme Elbisesi

Erkek karakterler için uygun olan Karki Seti 2 parçadan oluşmaktadır. Kadın karakterler için kullanabileceğiniz Venecil seti ise 4 parçadan oluşmaktadır. Özelliği kazanabilmek için set halinde giymeniz gerekmektedir. Bu elbiseler merkez pazar üzerinde satılamamaktadır. O nedenle inci dükkanından ödeme yaparak satın alabilirsiniz.

Toplu İşleme Nasıl Yapılır?

Elbise setinizi giydikten sonra toplu işleme yapacağınız şehirdeki depo sorumlusuna gidin ve depoyu açın. Ardından hemen aşağıda “işleme” adında yeni bir buton göreceksiniz. Butona tıkladığınızda işleme ekranı açılacak ve depodaki bütün malzemeler seçilebilir olacak.

Depodan toplu işleme

Hangi işlemi yapacaksanız işleme ekranından seçip malzemeyi yerleştirip işlemeye başlayabilirsiniz. İşleme sonrası elde edilen eşyalar karakterin üzerinde birikecektir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir