BDO - Hakoven Karga Parası Nasıl Hızlı Yapabilirim ?

17 Nisan 2020 1766 Gösterim 1 Yorum
Rehber Black Desert Online

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Havoken ve Derko adasındaki karga paralarını İliya yada Velia'dan giderek yapmak yerine oraya daha yakın olan bir noktadan yaparak ve Hakoven dönüşü olarak adlandırdığımız yani karga parasını aldıktan sonra dönmek yerine karakteri orada öldürerek işlemi bitirmek sizi en az yarım saatten kurtaracaktır.

Toplamda 10 dakikada Karga parası takası yapabilirsiniz.

Bize sunulan en iyi nokta Ancado iç limanı. Bu işlemlere başlamadan önce +5 Takas eşyalarından birer ikişer adet gemi yada taşıma yöntemiyle burada stoklamamız gerekmekte.

Velia Limandaki handan 1 adet Bartali Yelkenlisi satın alabilirsiniz (15,000,000 gümüş). Ve 1 level dahi yeterli olur bir karakter bırakmalısınız Ancado iç limanına. İster karadan götürün gemiyi oraya nakil edin isterseniz Velia'dan bu karakterinize Bartali yelkenlisini vererek Ancado İç Limanına götürün.

Listeyi yenilediğinizde Hakoven en yüksek Karga parası veren yerdir genel olarak. Bazen düşükte verebilir ama Okyanus takas noktaları da dahil olmak üzere 500 Karga parası veren tek yer Hakovendir.

Daha önce +5 takas eşyası stokladığımız Ancado iç Limanındaki karakterimize giriş yapıyoruz ve Hakoven ile Derko adası tasak için istediği materyalleri gemiye yüklüyoruz.

Sonra yola koyuluyoruz. İlk olarak Derko adasına gidip oradaki takası gerçekleştiriyoruz, daha sonra Hakovene doğru yol alıyoruz. Hakovene geldiğimizde takası gerçekleştirdikten sonra gemiden atlayıp adanın üst kısmına doğru geliyoruz.

Mavi ile gösterilen yer gemiden indiğimiz yer. Sarı ile gösterilen yere kadar ilerlememiz gerekiyor. Burası adanın en yüksek noktası ve düşük level iseniz kesinlikle karakter ölecektir.

Buradan atladıktan sonra eğer karakteriniz ölmediyse kaçış atabilirsiniz. 2. kez atladığınızda muhtemelen karakteriniz ölecektir. Öldükten sonra En yakın Köyde Diril seçeneğini işaretlediğimizde direk Ancado İç Limanında doğuyoruz.

Karakterin üzerinde herhangi bir şeyin olmaması karakterinizin ölmesini kolaylaştıracaktır.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

1 Yorum

Mehmet 09 Mayıs 2020 - 04:23:33

Yararlı bir konu olmuş elinize saglık ama aklıma takıldı 61 level karakterım var düşerek öldüğümüzde level exp imde azalma olucak mı acaba?


Yorum Yapın