Black Desert OnlineOnline Oyunlar

BDO – Kızıl Ağaç Parçası Toplatma Noktaları (Node)

Oyunda deniz ticareti yapabilmek için daha büyük bir gemi şart. Gemi geliştirmesinde ise Kızıl Ağaç Parçası eşyası oldukça önem arz etmekte. Merkez pazardan satın almak neredeyse imkansız çünkü çok fazla yığılma var. Sizde işçilerinizi nodelara bağlayarak günde 50-100 arası Kızıl ağaç parçası elde edebilirsiniz.

Kızıl ağaç parçası nodeları Calpheon şehrinde yer almaktadır. Bu bağlantı noktaları ise Eski Dandelion ve Quint Tepesi‘dir.

Kuzey Serendia Ovası bağlantı noktasında 3. “Kızıl Ağaç Parçası” Node’u bulunmakta bilginize 🙂 . Destard Bheg alan boss’unun çıktığı yerdeki node.

ZostrichYoruma Git

[reklam]

Bu iki noktaya 1 er işçi gönderip, sürekli olarak işçinin nefesini yenilerseniz Kızıl ağaç parçası elde etmeye başlayacaksınız. Böylece Merkez Pazardaki yığılmaya dahil olmadan geminizi geliştirebilirsiniz.

Daha fazla toplama yapmak istiyorsanız Calpheon şehrinizde en az 2 adet zanaatkar derecede goblin yada insan işçi olmalı. Bu işçiler daha kısa sürede daha fazla getirecektir. Saf ve Dev işçiler ise daha uzun sürede yine daha fazla getirecektir.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Kuzey Serendia Ovası bağlantı noktasında 3. “Kızıl Ağaç Parçası” Node’u bulunmakta bilginize 🙂 . Destard Bheg alan boss’unun çıktığı yerdeki node.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu