BDO - Kusursuz Sihirli Kara Taş Nasıl Yapılır ?

23 Nisan 2020 1575 Gösterim 0 Yorum
Rehber Black Desert Online

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Kusursuz Sihirli Kara Taş Kara Yıldız silahlarını yükseltmek için kullanılmaktadır. Oldukça maliyetli bir yükseltme eşyasıdır. 1 Adet Kusursuz Sihirli Kara Taş elde edebilmek için 1 adet Saf Sihir Yumağı, 1 adet Sert Kara Kristal Parçası ve 1 adet Keskin Kara Kristal Parçası gereklidir.

Saf sihir yumağını elde edebilmek için 1 Adet Yarık kalıntısı, 1 adet ise Kara Ruhun Pençesi gereklidir. Kara Ruhun Pençesini 3 Adet Kara Ruhun Pençesi Parçasını yan yana birleştirerek elde edebilirsiniz.

ÜrünGereksinim 1Gereksinim 2Gereksinim 3
1 Adet Kusursuz Sihirli Kara Taş 1 Adet Saf Sihir Yumağı 1 Adet Keskin Kara Kristal Parçası 1 Adet Sert Kara Kristal Parçası

Yarık Kalıntısı şuan Menada 80,000,000 gümüş civarına satılmaktadır. Kara Ruhun Pençesi Parçası ise 25,000,000 gümüş civarına satılmaktadır. 1 adet Kusursuz Sihirli Kara Taşın fiyatı 35-40 milyon gümüş civarına gelmektedir.

Kara Yıldız eşyaları yükseltme başarısız olduğunda 20 dayanıklılık götürmektedir. Her başarısız yükseltme girişiminiz 100 milyon gümüşe karşılık geleceği için basarken FS miktarının yüksek olmasına önem göstermelisiniz.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın