Biomutant Sistem Gereksinimleri

Biomutant ne zaman çıkacak ? Biomutant bilgisayarım kaldırır mı ? Ne kadarlık bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyuyor, kaç GB ekran kartı gerekli gibi sorularla meşgulseniz tüm sorularınıza cevabımız var.

Biomutant, henüz çıkmadan Gamescom üzerinden ödül almış ve şu sıralar Steam platformunda en çok beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Kesin bir çıkış tarihi verilmemiştir. THQ Nordic firması tarafından yayıncılığı üstlenilen yapıtın geliştirici firması ise 2015 yılında kurulan Experiment 101 oyun stüdyosudur.

İçinde bulunduğumuz yıl içerisinde oyunun çıkış yapacağı bilinse de koronavirüs nedeniyle çıkışın ertelenebileceği de yine dolaşan haberler arasında yer almaktadır.

Biomutant Açık dünyasında rahatça oyunu oynamak için henüz önerilen sistem gereksinimleri belirtilmedi. Fakat belirtilen minimum sistem gereksinimlerine bakarsak çok büyük güç gerektiren bir oyun olmadığı ortada. Yani ortalama 1000-1500 liralık bir masaüstü bilgisayarda rahatça oynanılabilir. (Dolar Kuru : 6,95 TL)

2 GB Directx 11 destekli ekran kartı oyunu oynamak için yeterli. Ayrıca 4 GB ram isteyen Biomutant , düşük bütçeli sistemlerde çalışması oyunun piyasada çok fazla satılacağını da belirlemiş durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=9gVdr6eebc4

Oyunun official web sayfasına girdiğimizde hayal kırıklığı yaşasakta (En son paylaşılan haber 2018 yılına ait.) Birçok online satış mağazasında 120 dolarlara çıkan ön sipariş fiyatlarıyla satın alınabiliyor.

Biomutant Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 veya Daha yüksek bir sürüm (64 bit)
İşlemci: 2.6 GHz Intel® Core™ i5-750 yada 3.2 GHz AMD Phenom™ II X4 955
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 780 or Radeon R280)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir