Ekim Ayı Boyunca Amazon Prime ile Harika Ücretsiz Oyunlar

18 Ekim 2022 243 Gösterim 0 Yorum

Amazon Prime Gaming servisi üzerinden ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Ekim ayı için bugünden itibaren 14 gün boyunca ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyunlar ise; Fallout 76, Middle-Earth: Shadow of War, Total War: WARHAMMER II ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz 4 adet indie oyunu.

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Fallout 76: The Pitt, Steam üzerinden 350 TL'den satışta olan ve hali hazırda indirimli fiyatı 87 TL olan açık dünya RYO oyunu. Oyunu talep et dediğinizde 30 Kasım 2022 tarihine kadar kullanabileceğiniz bir oyun keyi verecek. Maalesef ki bu kod Steam üzerinde çalışmamaktadır fakat Windows 10 veya Windows 11 sürüm bir bilgisayara sahipseniz Microsoft Storeye girerek keyi etkinleştirip oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde bir video oyunudur ve Steam güncel fiyatı 80TL'nin üzerindedir. Oyunu talep ettiğinizde GOG.com sitesi üzerinde çalışan bir serial key alacaksınız. Oyuna sahip olabilmek için GOG.com sitesi üzerinden hesap açmanız gerekmektedir.

Total War: WARHAMMER II ise Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı taktik video oyunudur ve güncel fiyatı 345 TL'dir. Amazon Prime Gaming ile oyunu ücretsiz edindiğinizde Epic Games hesabınıza gelecektir.

Ekim ayı boyunca ücretsiz sahip olacağınız diğer oyunlar ise Hero's Hour, Loom, Glass Masquerade: Origins ve Horace'dir.

prime gaming ücretsiz oyunlar

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın