Indiana Jones Yeni Oyunu Duyuruldu

Lucasfilm Games ve Bethesda Games tarafından yeni yapılan Indiana Jones için bir trailer yayınlandı. Gizli ipuçlarını barındıran trailer oyunun 1937 yılında geçtiğini gösteriyor. Çünkü trailer içerisinde bir karede yer alan 21 Ekim 1937 tarihi için Roma’ya uçuş için bilet gözüküyor.

Yeni oyun, Raiders of the lost ark ve The Last Crusade arasında geçeceği yukarıdaki teoriyle ortaya atılmıştır. Videoda masada bulunan kitaplarda antik kalıntılarla alakalı olduğu için oyunun içeriğininde yine bu tarz gizemli eserleri ve mistik güçleri konu alacağı konusunda.

1937 yılı İtalya’nın faşist lideri Benito Mussolini’nin Hitler ile olan dostluğunun başlangıcı. Oyun 2. dünya savaşında çok yün yüzüne çıkmayan fakat Hitler’in birçok dini nesne ve objenin mistik olarak güç verdiği inancıyla Orta Doğu, Mısır gibi yerlerde bu tarz aramalar yapışını konu alacak gibi duruyor.

https://twitter.com/bethesda/status/1349023307228704770
Oyunun traileri – Bethesda Twitter hesabı

Indiana Jones’in yeni oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi. Bu konu hakkında yeni haberler aldığımızda sizlerle paylaşacağız. İyi Oyunlar.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir