Kardeşler Takımı

Oyunextra, Kabugames tarafından yayınlanmaktadır. Aşağıdaki listede sizlere hizmet veren diğer oyun sitelerimize göz atabilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz;

Gerekli görüldüğü takdirde size dönüş yapacağız.


FSDESTEK (2010-GÜNÜMÜZ) / Farming Simulator Destek Sitesi

Farming Simulator oyunları için birçok öğretici rehber içerikleri, oyunda ihtiyaç duyabileceğiniz para hileleri, savegame dosyaları yanı sıra gerçek marka ve modellerde tarım ekipmanları, traktörler, biçerdöverler mod olarak paylaşılır. Ayrıca dünyanın birçok bölgesi ve topoğrafyası, iklimi harita modlarıyla size sunulur.

farmingsimulatordestek.com / fsdestek.com


KamyonYama (2012- GÜNÜMÜZ) Kamyon Simülasyon Oyunları Mod Paylaşım Sitesi

Birçoğumuzun severek oynadığı Euro Truck Simulator 2, Haulin, American Truck Simulator gibi oyunlara, yine oyuncular tarafından yayınlanmış mod dosyaları paylaşır. 2012 Yılında yola çıktığımız Kamyoncafe, ilerleyen zamanda Kamyonyama olarak yola devam etti ve ediyor. Sizde Binlerce kilometrelik yeni yollar keşfetmek için harita modlarını indirebilir, dünyanın birçok coğrafyasında farklı yük ve kargo taşımacılığı yapabilirsiniz. Ayrıca tırlar için aksesuar veya modifiye paketleri aracılığı ile kendinize mükemmel bir tır ve dorse yapabilirsiniz.

kamyonyama.com


OyunModları(2011-Günümüz) Video oyunları için Mod Paylaşım Sitesi

Oyun modları, belli bir oyun üzerine değil, genel olarak faydalı olabilecek modları oyuncuyla paylaşan sitemizdir. Sitemizde ayrıca hile, savegame gibi kategorilerde de paylaşım yapılmaktadır. Rehber yazılarımız artık oyunextra üzerinden yayınlanmakta olduğu için oyunmodlari sadece dosya paylaşım üzerine hizmete devam edecektir. Sizde Need for Speed, GTA, Transport Forever, Live For Speed, BeamNG gibi oyunlar için yeni araç ve ekipmanlar arıyorsanız mutlaka ziyaret edin.

oyunmodlari.com


SAVEGAMES.INFO (2022 YENİ)/ Tüm platformlar için kayıtlı oyun dosyaları paylaşım sitesi

PS4, PS5, PS3, PC, GameBox, Mobil platrofmlar için yayınlanan oyunlara kayıtlı oyun dosyaları paylaşır.

savegames.info


OyunSifre (2022 YENİ) Tüm platformlar için hile paylaşım sitesi

Video oyunları için oyun hileleri, şifreleri paylaşımı yapan yeni websitemiz.

oyunsifre.com