Knight Online Chaos Etkinliğe Nasıl Girilir ? ve Chaos Saatleri

24 Temmuz 2020 1352 Gösterim 0 Yorum
Rehber Knight Online

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Her gün gece 00.00 - öğlen 12.00 ve akşam 19.00'da girebilirsiniz. Her karakter caosa bir kere girebilir. Aynı karakter ile daha fazla girmek için PUS'dan 35 cash ile Map of Caos kağıdını alabilirsiniz. Caosa girmek için Caos kağıdına ihtiyacınız var. [White Shadow Captain] Osiris NPC'sinden caos Map of Caos kağıdını alabilirsiniz. Chaosa 18 kişi girilir ve 20 dakika sürer. Chaosun sonunda kimse çıkmazsa ilk 4 kişiye mavi kutu, 5-9 arasına yeşil kutu ve 10-14 arasına kırmızı kutu verir. Çıkanlar olursa değişir.

Map of Caos kağıdı nasıl alınır?

Map of Caos kağıdını alıp Chaos etkinliğine katılabilmek için Human ırkından El Morad veya Maradon townda yer alan [White Shadow Captain] başlıklı NPC'den, Karus ırkı için Luferson veya Maradon townda yer alan [White Shadow Captain] başlıklı NPC'den etkileşime geçebilirsiniz.

NPC'ye tıkladığınızda Daily distribution Map of Chaos seçeneğine tıklayarak devam edin.

Açılan pencerede katılmak istediğinizi Confirm butonuna basarak onaylayın.

NPC size Map of Chaos eşyasını verecek ve kullanmadığınız takdirde 6 saat içerisinde silineceğini söyleyeceği pencereye yine Yes butona tıklayarak devam edin.

Artık Chaos etkinliğine katılmak için gerekli olan Map of Chaos eşyası envanterinizde yer alıyor. Şimdi 6 saat içerisindeki herhangi bir Chaos etkinliğine günlük 1 defa aynı karakterle katılabilirsiniz.

Chaos etkinliği başladığını oyun esnasında yukarıda açılan bir pencere ile göreceksiniz. Buradan Join seçeneğine tıklayarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Join seçeneğine tıklayabilmek için Map of Chaos kağıdı envanterinizde yer almalı.

Başladıktan sonra 20 dakika içerisinde en çok kill alan karakterler sırayla belirlenir ve ilk 4 karakter mavi kutu, 4-8 arası yeşil, geri kalan kişiler ise kırmızı kutu ile ödüllendirilir. Bu etkinliğe katıldığınızda ayrıca 8 milyon EXP puanı kazanacaksınız.

Not: Yukarıda da belirttiğimiz üzere bir karakter ile Chaos etkinliğine günde 1 defa katılabilirsiniz. Günde 3 kez girilebilen Chaosa farklı karakterler ile girebilirsiniz. Aynı karakterle girmek için PUS Store üzerinden alacağınız kağıtla tekrar tekrar katılabilirsiniz.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın