Lost Ark Chaos Dungeon Solo ve Parti Nasıl Yapılır?

17 Şubat 2022 1582 Gösterim 0 Yorum
Rehber Lost Ark

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

50 level üzeri ve 250 Gear Score ulaştığınızda Büyük şehir merkezlerinden Chaos Dungeon'a giriş yapabilirsiniz. Buradan Tier 1 gear ve bu gearları yükseltmek için gerekli materyalleri düşürebilirsiniz. Rest Bonus puanı hergün eklenmektedir. İlk girişinizde birçok ödül kazanabilirsiniz fakat giriş sayısı sınırsızdır. Dilediğiniz kadar giriş yapabilirsiniz.

Chaos Dungeon'dan Neler Elde Edebilirsiniz?

Tier 1, Tier 2, Tier 3 zırhlar, silah ve takılar düşürebilirsiniz. XP card, Recipe, Entrance Ticket, Guardian Stone Fragment, Destruction Stone Fragment, Perception Shard, Ability Stone, Disorder Stone elde edebilirsiniz. Gear seviyenize göre minimum 250 maksimum 1400 gearda ister partili şekilde isterseniz solo şekilde bu zindanı deneyebilirsiniz.

Disorder Stone ne işe yarar?

Haftalık sınırı olmaksızın düşürdüğünüz Disorder Stoneleri hemen zindan girişinin yakınında yer alan Exchange Chaos Dungeon Shard NPC'sinden takılarla takas edebilirsiniz.

Perception Shard ne işe yarar ?

Haftalık belirli sayılarda Harmony Leapstone, Harmony Shard, Destruction Stone Fragment, Guardian Stone Fragment veya Recipe cantası ile takas edebilirsiniz. Buradaki eşyalar Tier 1 eşyaların seviyesini yükseltirken kullanacağınız oyunda gelişmek isteyenler için çok çok önemli eşyalardır.

Chaos Dungeon Solo ve Parti Nasıl Yapılır videosu yüklenmektedir.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın