Lost Ark Vern’s PowerPass nedir? Nasıl Kullanılır ?

Ana görev serisine bağlı olarak ilerlediğinizde 50 Levele ulaştığınızda oyun size bir power pass verecektir. Bu power pass, 2 karakterinizi daha 50 levele taşıyabileceğiniz önemli bir eşyadır. Eşyanın adı “Vern pass” olarak geçmektedir. Peki nasıl kullanılır? hemen hızlıca bundan da bahsedelim. Inventory’den Vern’s powerpass eşyasına sağ tıklayıp etkinleştirin. Daha sonra karakter seçim ekranına dönün.

Yeni bir karakter oluşturduktan sonra oyuna giriş ekranında yer alan Powerpass düğmesine basın.

Vern Pass’a sahip olduğunuz için powerpass olayı gerçekleşecek ve tekrar sıfırdan karakter yükseltmesi yapmadan karakteriniz 50 lvl olacaktır. Giriş bölümü ve bazı görev serilerini atlayabileceğiniz ekranla karşılaşacaksınız. Buradan yapmak istemediğiniz görev serilerini direkt olarak atlayabilirsiniz. Fakat görevleri atladığınızda ilgil görevlerden elde edebileceğiniz hediyelerden de maalesef feragat etmiş olacaksınız.

Güncelleme: Vern Powerpass eşyasına sahip olabilmeniz için Ana görev hikayesinde Vern bölgesine kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Bu eşyayı kullandıktan sonra oluşturduğunuz karaktere 1 adet daha Vern powerpass eşyası posta yoluyla gönderilecek. Onuda açıp 2. karakter oluşturup toplamda 3 karakteriniz(ana karakter dahil) 50 Level ve 302 GS puanına sahip olabilir.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir