CraftRehber

Medieval Dynasty – Hasır Nasıl Elde Edilir?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Kendi köyünüzü kurarken birçok bina ve eşya yapımında kullanabileceğiniz hasırları nasıl elde edeceğiniz konusunda fikriniz yoksa bu yazımız size rehberlik yapacak. Hasır, genelde bina çatılarında ve mevsim değişmelerinde binalarda oluşacak hasarları onarmada kullanılır. Ayrıca bina yükseltmelerinde birkaç maddeyle birleştirerek güçlü materyaller elde edersiniz.

Hasır elde edebilmek için dere kenarında yer alan kamışları toplamanız yeterlidir. 1-2-4 gibi miktarda her kamış size hasır verecektir. Resimli olarak yerini belirtmemiz gerekirse aşağıdaki alanda bolca bulabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise çiftçilikle uğraşıyorsanız yaptığınız buğday hasadını Ahır binasında yer alan harmanlama bölümünde işleyerek her bir buğday için bir buğday tanesi birde hasır elde edersiniz.

Harman yerinde ayrıca çavdar, keten ve yulafta işlenebilmektedir. Bu ürünlerden çavdar ve yulafta aynı buğday gibi size hasır verecektir.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu