Metin2 Skill Sıfırlama ve Beceri Değiştirme

Metin2 skillerinizi sıfırlamak ve beceri değiştirmek için 30 level altı bir karakter önerilmektedir. 30 Level üstüyseniz marketten Ejderha parası ile skill sıfırlayabilirsiniz.

Neden Skill Sıfırlanır ?

Mevcut skillerinizi master yapmak için skill sıfırlayabilirsiniz. Bazen çok fazla skill puanı harcamanıza karşılık skilleriniz master olmayabilir. Bu nedenle skill sıfırladığınızda daha az skill puanlarıyla becerilerinizi master yapabilirsiniz. Buda düşük levelde becerilerinizden maksimum verim almanızı sağlar.

Yada örneğin zihinsel bir savaşçı oynuyorsunuz ve sıkıldınız. Bedensel oynamak istiyorsanız yine skill sıfırlamanız gerekiyor. Skill sıfırlamadan beceri değiştiremiyorsunuz.

30 Level altıysanız 1. ve 2. köyde bulunan Yaşlı Kadın isimli NPC’ye giderek Beceri Sıfırla seçeneğine tıklayın, daha sonra levelinize göre bir miktar yang isteyecek. Bu yang karakterinizin üzerinde yeterli miktardaysa becerilerinizi sıfırlayabilirsiniz.

İlk olarak yaşlı Kadına gidiyoruz ve beceri sıfırla diyoruz.

Levelimize göre ödememiz gereken miktar değişiyor. Ücretini ödüyoruz.

Beceri türünü değiştirmek için skilleri sıfırladıktan sonra Beceri öğretmeninin yanına gidiyoruz.

30 Level üstü için;

Karakter levelinizin 30’un üzerinde ise Nesne Market üzerinden 42 EP karşılığında beceri sıfırlama kağıdı almanız gerekiyor.

Bu kağıdı satın aldıktan sonra kullanarak becerilerinizi sıfırlayabilirsiniz. Fakat bu kağıt ile becerilerinizi sıfırladığınızda beceri puan kaybı yaşayabilirsiniz. Karakterinizin beceri öğretmenine giderek hangi becerileri öğrenmek istiyorsanız onu seçip beceri puanlarınızı dağıtabilirsiniz.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

Dikkatinizi Çekebilir

1 Response

  1. fahrewashere dedi ki:

    Ya senin yüzünden kaç won gitti ep aldım beceri sıfırlama kağıdıyla değişmiyormuş skiller.Bilgi değişim kağıdıyla sıfırlanıyormuş. İnsanları yalan yanlış bilgilendirmeyin ya oooof.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir