New World Silk Toplama Rotası

New World için Hızlı şekilde Silk kasma

Bu rota oyundaki en kârlı rotalardan bir tanesidir. Tam olarak tamamladıktan sonra başlangıç noktasına dönmek için ışınlanma noktasına kadar ilerlemektedir. Aşağıdaki resimlere tıklayarak büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz.

Mourninglade Silk toplama rotası 1. Resim

Mourninglade merkezinden çıktıktan sonra kırmızı ok işaretleri ile aynı yönde ilerleyerek ilk olarak Menkar bölgesine yakın olan silkleri topluyoruz. Ardından hemen karşısında ve timsahlar ile domuzlar tarafından korunan silkleri topluyoruz. Daha sonra Karaka bölgesinin yakınındakileri almak için aşağı atlıyoruz ve o bölgedeki silkleri topluyoruz.

Ardından Marsic isimli ortadaki büyük kalenin etrafındaki silkleri toplayarak Subra bölgesinin yakınındaki silkleri almak için ilerliyoruz. Daha sonra yol kenarını toplayıp rotanın ilk aşamasını tamamlıyoruz.

Mourninglade Silk rotası 2.Resim

Yol boyu ilerlemeye devam ediyoruz ve Restless Shore bölgesinde yer alan “Shrine of Sisyphos” ışınlanma noktasına doğru silkleri kırmızı ok işaretleri şeklinde takip edip toplayarak ilerliyoruz. Işınlanma noktasına ulaştığımızda oradan tekrar Mourninglade merkeze ışınlanarak rotayı tekrar ediyoruz.

BENZER YAZILAR

3 YORUM

  1. Behçet dedi ki:

    mekan zaten ifşa olmuş on kişi dönüyoruz 🙂

  2. Combomix dedi ki:

    Daha basit bi rota yok mu? bu çok dolandırıyo etrafı..

  3. Giovo dedi ki:

    Rota güzel, hem herp, hemp, mote hemde silk kasabiliyoruz. hatta ortadaki kalenin içerisinde 7 kök wirefiber var. onlarıda alıyoruz ama çok kalabalık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir