Patrican IV Üretim Binası Nasıl İnşa Edilir?

Patrican IV oynuyorsanız şehirde stratejik ürünler üretip diğer şehirlere satarak gemi ticaretinizi katlayabilirsiniz. Ya da şehirde mevcut diğer Patricanlara ait üretim binalarını almak isteyebilirsiniz. Oyuna yeni başladıysanız bunun için ilk olarak ticaret rotası nasıl oluşturulur isimli içeriğimize göz atmanızda fayda var.

Bina inşa etmek için bazı şartları yerine getirmelisiniz. Bunun için öncelikle üretim izni almanız gerekmekte. Üretim izni ise şehirdeki popülaritenize bağlı olarak verilmektedir.

Sponsor Bağlantılar

Şehir merkezinde “Guild” isimli binaya tıklayın.

Arayüzde Privileges sekmesinde Production bölümünde yer alan şartları yerine getirdikten sonra Acquire butonuna basarak lisansı alabilirsiniz.

Lisans aldıktan sonra Architect binasına tıklayın.

Açılan ekranda kurmak istediğiniz binaya tıklayarak kurulum yapabilirsiniz. Kurulum, şehir merkezinde yeterli miktarda materyal varsa eğer hemen başlayacak ve inşa süresi sonrasında tamamlanmış olacaktır. Eğer materyal yoksa, diğer şehirlerden materyal taşıyabilirsiniz. Ya da diğer tüccarların gemileri ile malzemelerin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Hakkında OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

Okumaya Devam Et

BDO Aşçılık Ürün Kalite Dereceleri ve Kullanımları

Black Desert Online içerisinde ürettiğiniz veya satın aldığınız sebze, meyve, yemek gibi ürünlerin kalite dereceleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir