Raft Survival Ocean Nomad Ev Yapımı Tabanca Nasıl Yapılır?

03 Şubat 2021 613 Gösterim 0 Yorum
Rehber

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Raft Survival Ocean Nomad bir mobil hayatta kalma oyunudur. Oyunda artık savunma veya saldırı amaçlı silah üretmeniz gerekmektedir. Bu silah menzilli olması ve tesir gücünün yüksek olması hem uzaktaki rakibi size yaklaştırmaz hem de ilkel silahlar ile karşı düşmanı yok etmek için uğraşmak yerine tabanca ile bu süreçten de kurtulmuş oluyorsunuz.

Ev Yapımı Tabanca Ana Şablon:

  • İki adet ahşap tahta
  • İki adet halat
  • İki adet cevher

Ahşap tahta, bir kütükten kaba işlenmiş plakalardır. Yapabilmeniz için atölyede dört tane odun ile bir tane ahşap tahtayı iki dakika gibi bir süre zarfında üretebilirsiniz.

Halat, kumaş parçalarının sıkıca birbirine bağlanmasıyla oluşur. Yapabilmeniz için tezgâhta altı tane saz ile bir tane halatı üç dakika içinde üretebilirsiniz.

Cevher, karada ve denizde ayrıca adalardaki cevher yataklarında hazır olarak bulabilirsiniz salınızda üretmek isterseniz fırında iki tane önemsiz(mavi ve beyaz renkli çöp) maddesi ile iki dakika içinde bir tane cevher üretebilirsiniz.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Daha sonra açılır menüden sağdan ikinci sırada yer alan ‘KALMA’ menüsüne tıklayın ardından ev yapımı tabancaya Mouse sol tuş ile tıklayın ve ekranın sağ tarafında üretim için gerekli malzemeler ve üretim butonu gelecektir gerekli şartları sağlıyorsanız yaratmak butonuna tıklayın ve bu şekilde üretmiş olacaksınız.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın