Raft Survival Ocean Nomad Fırın Nasıl Yapılır?

06 Şubat 2021 1401 Gösterim 0 Yorum
Rehber

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Fırın, taştan yapılmış bir mangal şenlik ateşinden daha yüksek sıcaklığa sahiptir.

Fırın Ana Şablon:

  • Beş adet metal plakalr
  • Beş adet kil
  • On adet saz

Saz, karadan ve denizden elde edilebilir. Kereste fabrikası istasyonunda oluşturulabilir. Bina istasyonları ve üretim ürünlerinde kullanılabilir. Ek olarak atölyede bir adet odun ve bir dakika otuz saniye harcayarak iki adet saz elde edebilirsiniz.

Kil, sudaki çöp yığınlarından veya çevre adaları keşfederken bulabilirsiniz. Ek olarak atölyede iki adet saz ve iki adet önemsiz maddesi ile bir dakika otuz saniyede bir adet kil üretebilirsiniz.

Metal külçeden yapılmış plakalar. Ek olarak atölyede dört adet önemsiz maddesi ile bir dakika otuz saniye içinde bir adet metal plaka üretebilirsiniz.

Fırında Üretebileceğiniz Malzemeler:

  • Kömür
  • Cevher
  • Metal külçe

Fırında bir adet kömür üretebilmek için iki adet oduna ihtiyacınız var. Kömür üretim süresi ise iki dakikadır.

Fırında bir adet cevher üretebilmek için iki adet önemsiz maddesine ihtiyacınız var. Cevher üretim süresi iki dakikadır.

Fırında bir adet metal külçe yapabilmeniz için iki adet kömür ve iki adet cevher ihtiyacınız var. Metal cevher üretim süresi ise dört dakika kırk saniyedir.

Fırın Nasıl Yapılır?

Fırın yapımı için gerekli olan kil, saz ve metal plakaları çantanıza ekleyin daha sonra ekran sağ alt köşenizde oyun içi menülere erişmenizi sağlayan butonlar vardır oradan çekiç simgesine sahip olan butona tıklayın.

Daha açılır menüden sonra dikdörtgen şeklinde olan kutucukları göreceksiniz.

Soldan ikinci sırada yer alan ‘Üretim’ yazan menüye tıklayın. Ardından size bir liste görünecek buradan fırını bulun ve Mouse sol tuş ile tıklayın ekranınızın sağ tarafında fırın görünecek. Gerekli malzemeleri temin ettiyseniz beyaz renkte görünür malzemeler. Malzemelerin hemen altında yarat butonu olacak ona tekrar Mouse sol tuş ile tıklayın ve üretin. Üretim ardından size salınıza yönlendirecek salınızın istediğiniz herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Yerleştirme işlemi Mouse sol tuşuna bir kez basarsanız tamamlanır.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın