CraftMobil OyunlarRehber

Raft Survival Ocean Nomad Gelişmiş Kanca Nasıl Yapılır?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine yapılmış bir oyundur. Gelişmiş kanca, size denizden daha fazla kaynak toplayabilmenize olanak sağlar. Normal kancaya göre daha yükseğe ve daha uzun mesafeye göndererek salınız ile arasında olan mesafe boyunca tüm kaynakları toplayabilirsiniz. Salınıza köpek balığı saldırısında çok değil ama eski kancanıza göre biraz daha fazla hasar vurmanız mümkündür.

Gelişmiş Kanca Ana Şablon:

  • Üç adet halat
  • Üç adet metal külçe

Metal külçe, cevherin fırında eritilmesi sonucu elde edilir. Metal külçe elde etmek için iki adet cevher ve iki adet kömür ile dört dakika kırk saniye içinde bir adet metal külçe elde edebilirsiniz.

Halat, kumaş parçalarının çok sıkı bir şekilde birbirine bağlanması ile oluşmuştur. Ek olarak üretebilmeniz için tezgâhta altı adet saz ve üç dakika ile bir adet halat elde etmeniz mümkündür.

Gelişmiş Kanca Nasıl Üretilir?

İlk olarak ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Ardından hayat kalmanıza yarayacak malzemelerin yer aldığı ‘kalma’ menüsüne tıklayın ardından gelişmiş kancayı bulun ve bir kez tıklayın gerekli bileşenleri sağlıyorsanız yarat butonuna basın üretim ardından çantanıza eklenmiş olur.

Alihan Şahin

Yaklaşık olarak beş yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Neredeyse her sektöre uygun özgün içerik ürettim. Son 2 senedir profesyonel olarak makale yazarlığı ve editörlük hizmeti vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu