Raft Survival Ocean Nomad Metal Mızrak Nasıl Yapılır?

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Metal mızrak bir metal külçe ile haddelenmiş ve bir ahşap ile işlenmiş çok tehlikeli bir silahtır. Yakın dövüşlerde ideal silahlardan birisidir. Salınıza saldıran köpek balıkları için idealdir. Başka sallardaki oyunculara saldırı için güzel etkiler yaratır ama dikkat edilmesi gereken eğer oyuncu ağır zırhlı ise metal mızrak o kadarda faydalı olmayabilir. Metal mızrak fırlatılamaz.

Metal Mızrak Ana Şablon:

  • Üç adet cevher
  • Bir adet halat

Fırında bir adet cevher üretebilmek için iki adet önemsiz maddesine ihtiyacınız var. Cevher üretim süresi iki dakikadır.

Halat, kumaş parçalarının çok sıkı bir şekilde birbirine bağlanması ile oluşmuştur. Ek olarak üretebilmeniz için tezgâhta altı adet saz ve üç dakika ile bir adet halat elde etmeniz mümkündür.

Metal Mızrak Nasıl Üretilir?

İlk olarak ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Ardından hayat kalmanıza yarayacak malzemelerin yer aldığı ‘kalma’ menüsüne tıklayın ardından metal mızrağı bulun ve Mouse sol tuş ile bir kez tıklayın gerekli bileşenleri sağlıyorsanız yarat butonuna basın üretim ardından çantanıza eklenmiş olur.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir