Staranded Deep Tabaklama Askısı Nasıl Yapılır?

19 Ocak 2021 1364 Gösterim 0 Yorum
Rehber Stranded Deep

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Stranded Deep hayatta kalma oyununda kırbadan tutun işlenmiş baltaya kadar yapmak için işlenmiş deriye ihtiyacınız olacak. Deri elde etmek için köpek balığı veya domuz öldürmeniz gerekmektedir. Cesetlerindeki deriyi bir bıçak yardımıyla ‘E’ tuşuna basılı tutarak yüzebilirsiniz. Bu derileri tabaklama askısında işlenmiş deriye dönüştürebilirsiniz. İşlenmiş deri aynı zamanda okyanustaki batık gemilerde olan odun veya metal konteynırlardan da bulabilirsiniz. 

Stranded Deep Tabaklama Askısı Ana Şablon:

  • Dört tane halat.
  • Dört tane odun.

Çantanıza on altı tane lifli yaprak ekleyin daha sonra üretim menüsünden dört adet halat üretin. Üretilen halatları çantanıza ekleyin.

Bir palmiye ağacından çıkan kütüğü kesin ve çantanıza dört tane odun ekleyin.

Tabaklama askısı yapımı için gerekli tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra klavyenizden ‘C’ tuşuna basın üretim menüsünden sağdan ikinci simge olan yapılar simgesine tıklayın daha sonra tabaklama askısını bulun ve seçin ardından Mouse sol tuşu ile adanıza kurulum yapacağına ilerleyin ve kurun.

 

Stranded Deep Tabaklama Askısı Nasıl Kullanılır?

Öldürmüş olduğun hayvanların derilerini yüzün ve derileri çantanıza ekleyin daha sonra tabaklama askısına doğru yönelin ardından klavyenizden ‘C’ tuşuna uzun basılı tutun ve açılır menüden hangi malzemeyi seçecekseniz ona tıklayın ve üretin. Eğer ki çantanızda boş yer varsa çantanıza eklenir üretilen malzeme. Çantanızda boş yer yoksa yapılan malzeme karşınızda kırmızı renk ile görünür Mouse sol tuş tıklayarak ada zeminine yapılan eşyayı bırakma imkânı da sağlar.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın