CraftRehber

Stranded Deep Bandaj Nasıl Yapılır?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Stranded Deep bir hayatta kalma oyunu olduğu için sağlık bir o kadar da önemli olduğu için bandaj kritik bir önem arz ediyor zehirlenme, yengeç, yaban domuzu, göbek balığı vs gibi saldırılarda can değeriniz azalır canı geri yükseltmek için bandaj kullanabilirsiniz. Bandaj büyük oranda size can yenilemesi sağlar.

Stranded Deep Bandaj Ana Şablon:

  • Bir adet bez.
  • Bir adet halat.

Bez adalarda veya batıklardan toplayabilirsiniz. Bunun haricinde dört tane lifli yaprak ile tezgâh da bir tane bez yapabilirsiniz.

Dört tane lifli yaprak ile bir tane halat yapın ya da batıklardan toplayın.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin ardından ‘E’ tuşuna basın ardından ’Q’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsünden üçüncü sırada yer alan bandaja tıklayın ve üretin. Üretim ardından çantanıza eklenmiş olacak.

                

Bandaj Kullanımı:

Bandaj canınız azaldığında elinize alın ve Mouse sol tuşuna tıklayın bu şekilde canınız yenilenmiş olacak. Tavsiyem can değeriniz dört birim üstünde azaldıysa bandaj kullanın dört birim altındaysa yemek ve su değerleriniz en üste getirin kendisi yenilenecektir. Kritik durumlarda bandaj kullanarak oyunda stok verimliliği artmış olacak.

Alihan Şahin

Yaklaşık olarak beş yıldır makale yazarlığı yapıyorum. Neredeyse her sektöre uygun özgün içerik ürettim. Son 2 senedir profesyonel olarak makale yazarlığı ve editörlük hizmeti vermekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu