Yardım

Stronghold Kingdoms Pariş Bağışı Nasıl Yapılır?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Stronghold Kingdoms’da şeihr kurulabilir alanlar pariş olarak adlandırılır. Bu parişler sınırı içerisine köy kuran oyuncular tarafından demokratik olarak seçilen bir lider tarafından yönetilir. Parişe loncalar, savunma binaları, üretimi etkileyen binalar kurularak, o parişte yer alan köylerin üretimi arttırılabilir.

Fakat bu binalar kurulduktan sonra seviyeleri yükseltilmesi gereklidir. Seviyesinin yükseltilmesinde veya pariş savunma kalesinin inşasında gerekli malzemeleri pariş içerisindeki köylerden yapılan bağışlar finanse eder. Köyünüzün bulunduğu pariş merkezine girerek herhangi bir binanın gelişimini desteklemek adına o parişe mal bağışı gerçekleştirebilirsiniz.

Pariş bağışı için köyünüzün yer aldığı parişi açmak için resimde görüldüğü gibi pariş kısmına tıklayın, daha sonra pariş köy merkezi için gerekli alana tıklayın. Bağış yapmak istediğiniz herhangi bir binaya tıklayın ve açılan kısımda Kaynak Bağışla kısmına tıklayın.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu