Online OyunlarRehber

Stronghold Kingdoms Pariş Bayrağı Nasıl Çalınır?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Pariş yönetirken bina kurmak için pariş bayrakları gereklidir. Diğer parişlere saldırı yaparak bu bayrakları çalabilirsiniz. Düzenli olarak size otomatik pariş bayrağı verecektir oyun günlük. Fakat acil bina kurma gibi ihtiyaçlarınız olduğunda diğer oyunculara ait parişlerden bu bayrakları çalabilirsiniz.

Pariş bayrağı görevini yapmak için herhangi bir parişe sahip olmanıza gerek yok. Çaldığınız bayrak köyünüzün bulunduğu parişe eklenecektir. Kendi parişleriniz arasında bayrak çalabilirsiniz. Köyünüzden bayrak çalmadığınız pariş merkezine saldırmanız gerekir.

Saldıracağınız pariş kalesinin durumuna göre askerlerinizi yerleştirip saldırın.

Kendi köyünüzden saldırdığınızda hasar ver seçeneğini seçmelisiniz.

Askerleriniz saldırıyı yaptıktan sonra tekrar köyünüze dönecektir. Bu esnada üzerinde 1 adet kırmızı bayrak ikonu belirecektir. Bu ikon askerlerinizin hedef parişten bayrağı çaldığını gösterir.

Askerleriniz köy merkezine döndüğünde köyünüzün bağlı olduğu pariş ekranında bir bayrak çaldığınız gözükecektir. Bu bayrak artık pariş delegesi tarafından bina yapımında kullanılabilir.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu