Online OyunlarRehber

Stronghold Kingdoms Pariş Kutsaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Yeni Haberleri GOOGLE NEWS aracılığı ile takip edebilirsiniz.

Keşişleriniz aracılığı ile parişleri kutsayabilirsiniz. Bu kutsama köyünüzdeki onur çarpanına etki eder. Pariş popülaritesi ne kadar yüksekse o parişte yer alan köyünüzden elde ettiğiniz onu puanı o kadar artacaktır. Bu nedenle İnanç puanlarınız biriktiğinde onları size fayda sağlayacak şekilde harcamanız önemlidir.

Bir parişi kutsayabilmek için teoloji araştırmasında 8 kademe araştırma yapmalısınız. Daha sonra açılan evlilik araştırmasında minimum 1 adet araştırma gerçekleştirmelisiniz. Tüm evlilik araştırmalarını yaparsanız 36 saat boyunca pariş kutsaması kazanırsınız. 1 adet araştırma yaparsanız 6 saat boyunca kutsamanın etkisi parişte gözükecektir.

Stronghold Kingdoms – Onur Çarpanı

Popülaritenin yükselmesi ayrıca köye göç eden köylü sayısını ve süresini de etkilemektedir. Şimdi bir parişi birlikte kutsayalım.

Keşişe sahip olduğumuz köyümüzden kutsamak istediğimiz parişi seçelim. Ardından kutsama özelliğini aktif ederek 10 inanç puanı karşılığında keşişimizi gönderelim.

Kutsama sonucu mesaj olarak iletildi. Araştırma seviyemize göre 6 saat boyunca parişin sağladığı popülariteyi 1 olarak arttırdık.

Olaylar ekranında gözüktü kutsamamız.

Elde ettiğimiz onur puanıda artmış oldu. Parişlerinizi kutsayarak sizde daha fazla onur puanı elde edebilirsiniz.

OyunExtra

Oyunun Extra Hali.. Tam çözüm rehberleri, video içerikleri, indirim kupon kodları, oyun haberleri ve kısaca herşey.. Bir oyunu oynamadan önce Buraya göz atmanızda fayda var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu