Stronghold Kingdoms Yeni Köy Nasıl Kurulur?

28 Nisan 2021 652 Gösterim 1 Yorum
Rehber Stronghold Kingdoms

Paylaş:

Sponsor Bağlantılar

Oyuna başladıktan sonra gözünüze ilk çarpacak detay çevrede aynı kişiye ait birçok köyün olduğu olacaktır. Bu nedenle sizde biran önce 2.köyünüzü kurmak hatta üç, dört beş köy için mücadele edeceksiniz. Acele etmeyin, çünkü köy kurmak hemen olacak bir şey değil.

Köy kurabilmeniz için, belirli mertebeye ulaşmış ve belirli araştırmaları gerçekleştirmiş olmanız gerekmekte. Biz bu yardım makalesini 2.köy için oluşturuyoruz. Ayrıca hangi mertebede kaç köy kurabilirsiniz buradaki yazımıza göz atarak faydalanabilirsiniz.

12.Mertebe olan Şehir Ayanı derecesine ulaşmalısınız. Yani 51530 onur puanı toplayarak sıfırdan 12. mertebeye ulaşabilirsiniz.

Şehir Ayanı - Stronghold Kingdoms

Liderlik ve Kumandanlar araştırmasını yapmanız gerekiyor. Bu araştırmalar, askeri araştırmalar altında yer almaktadır.

Araştırmaları yaptıktan sonra köyünüzde "Birlik Oluşturma" ekranına gelerek bir kumandan almanız gerekmekte. Bunun için 1000 altın vermeniz gerekiyor. Bu rakam her defasında katlıyor. Kuracağınız ikinci köy için geçerlidir.

Köy kurmak için köy kurulabilir bölgeye tıklayarak köy kurma maliyetini karşılayacak altına sahipseniz satın al diyerek köyü kurmaya kumandanı gönderebilirsiniz. 2. Köy için aynı Pariş'te köy kurma maliyeti 10 bin altındır. Köyünüze olan mesafe uzadıkça köy kurma maliyeti artacaktır.

Ayrıca kurduğunuz her köy maliyeti kumandanların ücreti gibi katlayan şeklinde hesaplanır.

Google Haberler ile Abone ol butonuna tıklayın, son paylaşılan haberleri Google hesabınıza gönderelim.

Rehber kategorisinden Yazılar

1 Yorum

S 04 Aralık 2022 - 16:50:41

Köyde komutan var bir köyü zapt edicem fakat komutan yok diyor nasıl cizebiliri


Yorum Yapın